2020 Antre Modelleri

1
2613

Antreler evin girişi ve bütün odalara bağlantısı olan bir bölüm olduğu için özgün bir tarzla dekore edileceği gibi diğer odaların stiline bağlı kalarak dekore edilebilen bir alandır.

Evinizin antresini dekore ederken ilk önce duvarlardan başlayabilirsiniz. Evinizin genel havasına uygun bir renk veya sevdiğiniz bir renge duvarlarınızı boyayarak başlayabilirsiniz. Açık renkler her zaman her mobilyaya uyum sağlayacağı gibi aynı zamanda ferah bir görünüm kazandırır.

2020 antre modelleri

 

İkinci aşama olarak antrenizi şık, kullanışlı parçalar seçerek zenginleştirebilirsiniz. Seçeceğiniz avizenin antrenizi aydınlık göstermesi için taşlı bir avize kullanabilir ayrıca spot ışık kullanarak daha aydınlık bir ışık elde edebilirsiniz. Alanın büyüklüğüne göre eskitme bir model masa kullanarak ve üzerine çeşitli antika tarzda eşyalar kullanarak zengin bir görünüm elde etmiş olursunuz.

2020 antre modelleri

Alanınız küçükse gömme dolaplar kullanarak hem alandan tasarruf etmiş olursunuz hem de daha ferah ve düzenli bir görünüm yakalamış olursunuz. Bu gömme dolapları tamamen ayna ile kaplayarak odanızı olduğundan daha ferah gösterebilirsiniz.

2020 antre modelleri

Daha bohem bir stil için bütün duvarı dolapla kaplamak yerine daha küçük dolaplar ve masaları hasır sepetler kullanarak bohem stili yakalamış olursunuz. Böyle bir antreyi canlandırmak adına hasır sepetlere uyum sağlayacak bitkiler ekleyebilirsiniz.

2020 antre modelleri

Yoruma kapalı.