Gri Ev Dekorasyonu

0
1655
gri ev dekorasyonu (3)

 

gri ev dekorasyonu (2)

Bu oda her iki cinsiyet tarafından da eşit derecede zevk alınabilse de, büyük ölçüde gri duvarlar, deri mobilyalar ve sert ahşap vurgular sayesinde biraz erkeksi bir havaya sahiptir.

 

gri ev dekorasyonu (3)

Gri mi koyu? Tekrar düşünün! Beyaz süslemeyle vurgulanan ve doğal ışıkla dolu bir odada gri yumuşak ve ferahlatıcı olabilir. Büyük pencereleri olan bu gibi odalarda, mobilyaları basit tutmak ve gözün manzaraya çekilmesine izin vermek harika bir fikirdir.

 

gri ev dekorasyonu (4)

Gri, klasik detaylar ve sofistike stil ile birleştirildiğinde şıklığın bir örneğidir. Bu odada yumuşak renk paleti, şömine, pervazlar ve püsküllü kanepeler dahil olmak üzere ayrıntıların gerçekten göze çarpmasını sağlıyor.

 

gri ev dekorasyonu (5)

Gri, çok çeşitli vurgulu renklerle iyi çalışan çok yönlü bir renktir. Bunun gibi bir görünüm oluşturmak için kullanılan gri ve vurgu renginin tonda benzer olduğundan emin olun. Daha uyumlu bir etki yaratır ve ikisinin birlikte sorunsuz çalışmasını sağlar.

 

gri ev dekorasyonu

Bu oturma odası, iki şey sayesinde çok klasik ve yumuşak bir atmosfere sahiptir. Biri sıcak gri ve keten renk paleti, diğeri ise tasarımın simetrisidir. Birlikte doğal olarak göze hitap ederler ve sakinleştirici ve yatıştırıcı bir atmosfer yaratırlar.