Küçük Oturma Odası Dekorasyonu

0
2028
küçük oturma odası dekorasyonu (5)

Küçük oturma odanızın tarzınızı sıkıştırmasına izin vermeyin. Alanınız ne kadar küçük olursa olsun, şık görünebilir.

küçük oturma odası dekorasyonu

Beyaz duvarlar donuk olabilir ancak sakinleştirici bir ruh hali yaratabilirler. Duvarlarınızı eşit derecede soluk mobilyalarla eşleştirmek, herhangi bir küçük alanı daha parlak ve daha büyük göstermek için zarif ve basit bir yoldur. Bu beyaz oturma odası ev bitkileri ve hasır mobilyalar da dahil olmak üzere çeşitli renkli ve dokusal vurgularla kişiselleştirilmiş.

 

 

küçük oturma odası dekorasyonu (2)

Tuhaf bir duvarı odak noktasına dönüştürebilirsiniz. Bu dairenin sahibi, yatak odası kapısının etrafındaki dikey alanı salon tarzı bir galeri duvarına dönüştürdü

 

 

küçük oturma odası dekorasyonu (3)

Zarif bisiklet rafı, bisikleti dekoratif bir duvar askısına dönüştürürken tekerlekleri yukarı ve dışarıda tutar. Zemin alanını boşa çıkarmayan bir başka akıllı fikir, odanın sol tarafını kapsayan kayan masadır.

 

 

küçük oturma odası dekorasyonu (4)

Hiçbir şey, oturma odasını bitkilerle süslemek gibi güzelleştirmez. Nergis veya lale gibi çiçek açan uzun ömürlü renkler hoş bir renk katarken, eğrelti otları ve örümcek bitkileri gibi yapraklı güzellikler ilginç bir doku getirir. (ayrıca iç havayı temizler!) Fakat bitki yetiştirmeyi sevmiyorsanız sukulent veya kaktüs gibi az bakım gerektiren bitkileri tercih ederek odanıza ferah bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

 

küçük oturma odası dekorasyonu (5)

Alçak tavanınız tarzınızı sıkıyorsa, bu evdeki duvarlara bakın. İnce dikey şeritler, bu kompakt oturma odasındaki alçak tavanın daha yüksek görünmesini sağlar.