Deri Mobilyalarla Evinizi Dekore Edin

0
797
deri mobilya dekorasyonu

Modern, geleneksel, çağdaş evinizin dekoru nasıl olursa olsun, deri mobilyalar dekorunuza zamansız lüks bir dokunuş katar. Karamel renginden bordoya kadar deri parçalar bir odaya hem güzellik hem de derinlik katar. Ancak bu bütün odayı deri parçalarla doldurmanız gerektiği anlamına gelmez. İhtiyacınız olan tek şey renk düzeni ne olursa olsun, sıcaklık katmak için kanepe bir deri veya daha farklı bir detayda deri kullanmak bile yeter. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

 

deri mobilya dekorasyonu

El dokuması deri sandalye küçük bir oturma odasına çok fazla yer kaplamadan hem stil katıyor hem de pratik sağlıyor. Yanındaki ahşap konsolla beraber soluk odaya bir canlılık katıyor.

 

deri mobilya dekorasyonu

Geleneksel tarzı farklı tarzlarla harmanlamayı seviyoruz. Siyah deri yatak başlığı alanı sabitleyen temel parçadır. Diğer mobilyalarla da uyumlu bir haldedir.

 

deri mobilya dekorasyonu (3)

Vintage kahverengi deri parçalar İskandinav tarzı bir oturma odasına kalıcı bir stil katıyor. Sandalye ve şezlong aynı renkte olmasa bile, ikisi de kahverengi ve nötr tonlarda olduğu için beyaz bir odaya hakim olmuş durumdalar.

 

deri mobilya dekorasyonu (4)

İnce zarif bu deri kanepe oturma odasından en iyi şekilde yararlanıyor. Kanepenin yumuşak rengi havadar renk düzenini ezmez. Battaniye ve yastıklarla dekorasyon daha canlı hale gelmiş durumda.

 

deri mobilya dekorasyonu (5)

Bu şık İskandinav oturma odasında konyak deri kanepe hoş bir ektir. Kanepenin morumsu alt tonları duvar kağıdı ile eşleştirilmek istenmiştir. Farklı dokulardaki vurgulu yastıklar ve nötr tonlar kontrastı sağlar.