Küçük Balkonlar İçin Dekorasyon Önerileri

0
3696
balkon dekorasyonu

Muhteşem sıcak güneşli günlerde ve rahatlatıcı yaz akşamlarında, büyüklüğü ne olursa olsun, sevilmeyen bir balkon trajik bir manzaradır. Şu anda sizinkini ölü bitkiler veya kırık dış mekan mobilyaları için bir mezarlık olarak kullanıyorsanız, yazımızı mutlaka okumalısınız. İhmal edilmiş bir dış mekan alanını dinlenmek ve eğlenmek için karşı konulmaz bir mekana dönüştürmek için harika fikirlerimiz var.

 

 

balkon dekorasyonu

Tipik apartman balkonunda kişilikten yoksun bir beton zemin vardır. Neyse ki, birbirine geçen güverte karoları ile ortamı güzelleştirebilirsiniz. Parçaları bir araya getirerek montajı çok kolaydır. Ve bir kiracıysanız, kaldırılacak bir malzeme olduklarını bilmelisiniz. Sol üstteki küçük depolama tezgahına bakın. Mini barbekü ızgarasını ve saksı toprağını saklamak için kullanıyor. Daha da iyisi, iki kişiyi oturacak kadar büyük. Küçük yemek masası daha fazla bacak mesafesi yaratmak için katlanır.

 

 

 

balkon dekorasyonu

Bu balkonda ilk olarak, mevcut balkon duvarlarının üstüne beyaz bir çıkıntı yerleştirerek biraz mimari ilgi ekledi. Bu özellik saksı bitkileri ve birkaç dekoratif aksesuar yerleştirmek için oda yarattı. Balkonu diğer binalara baktığı için gizlilik için beyaz kafes paneller kurdu. Ayrıca alan için özel olarak bir depolama tezgahı (sağda) inşa etti. Bahçecilik malzemelerini gözden uzak tutmak için kullanıyor.

 

 

 

balkon dekorasyonu

Bir ekici duvar, bu güzel balkonunun tonunu ayarlar. Küre dize ışıkları şenlikli bir dokunuş katıyor. Aşağıda hava koşullarına dayanıklı minderlere sahip ahşap palet tarzı bir kanepe bulunmaktadır. Samandan yapılmış rustik zemin pufları ekstra oturma sağlar. Dış mekan halısı, piknik örtüsü olarak ikiye katlanırken ayak altında yumuşak bir şey sağlar.

 

 

 

balkon dekorasyonu

Solda sadece etkileyici görünmekle kalmayan, aynı zamanda rahat olan bir Acapulco sandalyesi var. Ayrıca, koltuk dış mekan kullanımı için derecelendirilmiştir. Sağ altta, gerekmediğinde düz katlanan küçük bir masa var. Makinede yıkanabilir pamuklu halı çıplak ayaklar için yumuşak bir şey verir. Eski bir sandık bir bitki standı olarak yeni bir hayata kavuşur. Doğal yeşilliklerle veya mevsimlik çiçeklerle dolu bir düzineden fazla farklı yetiştirici hoş bir çekicilik katıyor. Korkulukları örten tavuk teli, kedinizi güvende tutmak için orada.