Evinizi Düşük Bütçeyle Hızlı ve Kolay Yenilemenin Yolları

0
1164
ev yenileme fikirleri (3)

Senelere önce özenerek, büyük uğraşlar sonucu dekore ettiğiniz evinizden sıkılmış olabilirsiniz. Yeni bir duvar kağıdı, yeni bir televizyon ünitesi veya yeni bir kitaplığın hayalini kuruyor olabilirsiniz. Fakat kimi zaman bütçemiz hayallerimize yetmeyebiliyor. Şimdi sizlere hem az maliyetle, hem de daha az zaman harcayarak evinizi yenilemenin fikirlerini vereceğiz.

ev yenileme fikirleri

Mutfağınıza yeni bir musluk, mutfak dolaplarınızın saplarını veya kapı kollarını değiştirme vakti gelmedi mi? Yeni seçeceğiniz modeller ile mutfağınıza ufak farklı dokunuşlar yapmış olacaksınız. Hem de oldukça uygun maliyetli.

 

ev yenileme fikirleri (2)

Duvar kağıdı odanızın tüm havasını değiştirecek hem az maliyetli, hem de vaktinizi fazla almadan yapabileceğiniz bir değişim.

 

ev yenileme fikirleri (3)

Oturma odanızın yastıkları değişime en yatkın en kolay olanıdır. Yastıklarınızı ruh halinize göre, mevsime uygun olarak kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

 

ev yenileme fikirleri (4)

Duvarınızdaki ufak raflardan sıkıldıysanız raflardan kurtularak kendinize tablolardan bir galeri oluşturabilirsiniz.

 

ev yenileme fikirleri (5)

Eğer odanızı bir fotoğraf olarak düşünecek olursak, perdeleriniz bu fotoğrafın çerçeveleridir. Perdelerin değişimi alanın görünümünü değiştiren önemli bir değişimdir. Ayrıca değişim için çok fazla seçenek mevcut.