Evinizi Vintage Merdivenlerle Süsleyin

0
1259
merdiven dekorasyon

Evinize rustik bir hava katmanın yollarından biri merdivenlerle süslemektir. Yıpranmış eski bir merdiven evinizi büyüleyici bir ortama dönüştürebilir. Ancak merdiven projeleri, çiftlik evi tarzını seven insanlarla sınırlı değildir. Yeni merdiven projeleri şık, modern ve çağdaş bir tasarım estetiğini tamamlıyor. Bu dekoratif ahşap merdiven fikirleriyle evinize stil ve işlev katmak için ilham alın.

 

merdiven dekorasyon

Bu modeli evinizin farklı alanlarında kullanabilirsiniz. Örneğin kitaplık olarak, mutfakta tabaklarınızı yerleştirebilirsiniz, yatak odanızda kullanabilir veya ofisinizi düzenlemek için kullanabilirsiniz.

 

merdiven dekorasyon (2)

Eğimli bir merdivene tel sepetler ekleyerek potansiyel depolama alanı çoğalır. Burada gördüğünüz gibi banyo malzemelerini saklamak için banyoda bu fikri kullanın. Ayrıca, bu proje taze ürünler için bir mutfağa veya kilere kolayca dahil edilebilir.

 

merdiven dekorasyon (3)

Doğrudan duvara asılan vintage merdivenler çok yönlüdür, çünkü dekoru ve fotoğrafları sık sık değiştirebilirsiniz. Basamaklar yeterince kalınsa, raf gibi kullanabilir, dekoratif eşyalar ekleyebilirsiniz.

 

merdiven dekorasyon (4)

Dolapta saklama alanı sınırlı olunca, yaratıcı fikirler üretip yeni alanlar bulmak gerekiyor. Bu tasarımda iki ayrı merdiven kullanılarak tasarlanmış.