Boş Odalarınızı Değerlendirin

0
1608
boş odalarınızı değerlendirin

boş odalarınızı değerlendirin

Boş bir yatak odası için bariz ve kullanışlı bir seçim, misafir odası oluşturmaktır. Fotoğraflar, posterler, spor hatıraları ve kupalar da dahil olmak üzere misafirler için tam olarak dekore edilmiş bir çocuğun odasından farklı olarak, bir konuk odası, ziyarete geldiklerinde yetişkinlerin de dahil olduğu herkesin evinde hissedeceği sakinleştirici ve davetkar bir alan olmalıdır. Yatak odası ekli banyo, daha iyi – ama değilse yine de sorun yok. Birden fazla boş oda varsa, konukların mahremiyetini korumak için ana yatak odasından en uzak olanı seçin.

 

 

 

boş odalarınızı değerlendirin

Bir ev ofisine sahip olmak artık bir lüks değil – birçok insan için gittikçe daha fazla telekomünikasyon ve bağımsız yükleniciler olarak çalışmak bir zorunluluk haline geldi. Özellikle tam zamanlıdan yarı zamanlı işlere geçiş yapabilen kişiler için, bir ev ofisi mutfak masası olmayan bir çalışma yerinin stabilitesini sunar. Kendinizi aramak, kapıyı kapatmak ve odaklanmak için bir yer olduğunda üretken ve motive olmak daha kolaydır.

 

 

 

boş odalarınızı değerlendirin

Çocuklara bakarken ve yetiştirirken yaratıcılık gelişebilir. Dikkatinizi size zevk ve memnuniyet getiren şeylere çevirmek, ustaların ve eserlerini sattıkları ve projeler için ilham kaynağı buldukları sitelerle yarı zamanlı bir hobiyi tam zamanlı bir iş haline getirebilir. Bir el sanatları odasında organize olmak göz korkutucu bir görev olabilir, ancak doğru bilgilerle hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir.

 

 

boş odalarınızı değerlendirin

Evinize kuracağınız spor odası ile en tembel kişinin bile artık spor yapmaması için bir bahanesi kalmayacaktır. Bir koşu bandı satın almak ve bir ayna ve TV’yi asmak kadar basit olabilir veya konfor, ağırlık antrenman makineleri ve daha fazlası için zeminlere sahip profesyonel bir spor salonunun minyatür bir versiyonu olabilir. Sadece hareket etmek, ne tür bir spor salonu olursa olsun faydalı olacaktır.

 

 

 

boş odalarınızı değerlendirin

 

Çok uzun süredir küçük dolaplarla yaşıyorsanız, gömme dolap, yedek bir yatak odasının mükemmel bir kullanımıdır.İster evin diğer üyeleri ile paylaşın, isterseniz sadece kişisel bir giyinme odası yaratın eşyalarınızı geniş bir alanda depolamak, dolapların kenarlarına sıkıştırmak zorunda kalmamak adına boş odanızı giyinme odası haline getirmek harika bir fikir olacaktır. Dolaba bir çamaşır makinesi ve kurutucu eklemek, onu daha da işlevsel hale getirir. İyi aydınlatma aldığınızdan ve mücevher, ayakkabı ve daha fazlasını giyerek rahatça küçük bir masa ve sandalye eklediğinizden emin olun.