Mutfağınızı Yenilemek İçin Kendiniz Yapabileceğiniz Projeler

0
1600
mutfağınızı yenileyin (6)

Yaratıcı olma zamanı! Bu yazıda dekordan saklama alanına kadar mutfağınıza yeni bir hava katmak için fikirler bulacaksınız. Mutfağınızı en baştan yeniden dekore etmenin oldukça masraflı olduğunu biliyoruz. Fakat bu küçük projelerle mutfağınıza yeni bir hava katmanın zamanı geldi.

mutfağınızı yenileyin

Dolaplarınızı boyayarak mutfağınıza makyaj yapın. Yapması çok fazla paraya mal olmayan eğlenceli ve kolay bir değişiklik.

 

 

mutfağınızı yenileyin (2)

Kupalarınızı mutfağınızda kolayca erişebileceğiniz bir fincan standından asarak tutun, kahve makinesinin hemen yanında bırakmak şık bir görsel sunabilir.

 

 

mutfağınızı yenileyin (3)

Mutfak zemini özel bir halı ile dekore edin – kumaş, bulaşıkları yıkarken dayanmanız için yumuşak bir nokta sağlayacaktır.

 

 

mutfağınızı yenileyin (4)

Kilerinizi etiketli cam kavanozlarla düzenleyin. Böylece bakliyatlarınızı veya diğer malzemelerinizin ne zaman tükendiğini daha kolay görebilirsiniz.

 

 

mutfağınızı yenileyin (5)

Mutfağınızda yeterli depolama alanınız yok mu? Kolay bir çözüm, elektronik mutfak aletleriniz, saklama kaplarınız için veya tencereleriniz için bir mutfak depolama arabası oluşturmaktır, böylece ekstra mutfak eşyalarınızı ihtiyacınız olana kadar gizli tutabilirsiniz.

 

 

mutfağınızı yenileyin (6)

Taze otlara her ihtiyacınız olduğunda markete koşmak yerine, tüm favorilerinizi kendiniz evde yapabileceğiniz dikey bir bitki bahçesinde büyütün.