Ayna Dekorasyonu

0
1531
ayna dekorasyonu (2)

Aynalar, bir odayı gerçekte olduğundan daha büyük hissettirmek için yansımaları kullanarak bir alan açmak için harika bir yoldur. Aynalar biraz yaratıcı fikirler ile evinizin gösteriş merkezi haline gelir. İşte en basit kullanımlardan en yenilikçi olanlara kadar aynalarla evinizde inanılmaz şeyler yapmanın birkaç yolu.

 

ayna dekorasyonu

Bu aynanın geometrik desenle şekillenmiş büyük altın çerçevesi o kadar dikkat çekici ki aynayı tamamen ikinci planda bırakmış durumda.

 

ayna dekorasyonu (2)

Görseldeki büyük boy ayna, ayna ihtiyacınızı sağlamakla kalmaz aynı zamanda daha fazla alanın yansımasını vererek odayı daha ferah ve olduğundan büyük gösterir.

 

ayna dekorasyonu (3)

Aynanın etrafına aynanın çerçevesiyle özdeş çeşitli tablolar asarak, duvarınızı galeri haline getirebilirsiniz. Yukarıdaki yuvarlak çerçeveli ayna ise tamamen dikkatleri dağıtacak hoş bir parça.

 

ayna dekorasyonu (4)

Aynalar, neredeyse tüm koridorun duvarlarını kaplamaktadır. Küçük alanlar için ayna her zaman iyi bir fikirdir. Ayrıca alanı daha sanatsal hale getirebilir.

 

ayna dekorasyonu (5)

Banyolarda lavabonun üzerinde ayna görürüz, fakat bu sefer küvetin üzerinde duran bu eskitme ayna, banyoya antika bir hava katmış.