Renkli Oturma Odası Dekorasyonu

0
1231
renkli oturma odası dekorasyonu (2)

Oturma odanıza renk katmak korkutucu olabilir mi? Hafif düzeyde mi olmalı yoksa abartmalı mısınız? Karıştırmalı mısınız yoksa eşleştirmeli mi? Bununla ilgili çok fazla soru ve çok fazla cevap var. Ama gerçek şu ki doğru yolu takip ettiğinizde renkler odanıza güzellik katacaktır. Nasıl kullanmanız gerektiğini iyi bilmeniz gerek.

 

 

renkli oturma odası dekorasyonu

Beklenmedik bir renk veya desen geleneksel bir oturma odasına eğlenceli ve heyecanlı bir hava katabilir. Bu eklektik oda, dönem mimari detaylarını, geleneksel antikaları ve eğlenceli bir renk desen kombinasyonuyla tarihin bir tonuyla neşeli bir alan yaratmak için birleştiriyor.

 

 

renkli oturma odası dekorasyonu (2)

Tasarımcılara göre renkle dekorasyon hakkında iki şey var ve bunu yapmanın en güvenli yollarından biri nötr bir arka plan oluşturmak ve daha sonra renkli aksesuarlarla katman yapmak. Bu renkli oturma odasında renk dozu eklemek adına zengin kırmızı ve mavi aksan kullanıldı. Ancak siz yine de farklı bir görünüm isterseniz yastık ve pencereleri değiştirip farklı bir görünüm yaratabilirsiniz.

 

 

renkli oturma odası dekorasyonu (2)

Renkli bir duvar resmi bir oturma odasına eğlence katmanın en güzel yoludur. Oluşturması oldukça kolay olan bu tasarımı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz renkleri doğru olarak seçin yeter. Bunun gibi bir duvar resminin yalnızca tek bir duvarda olduğu zaman etkili olduğunu unutmamanız gerek.

 

 

renkli oturma odası dekorasyonu (2)

Renkler farklı şeyleri başarmak için çeşitli alanlarda kullanılabilirler. Örneğin görselde ki oturma odası için genç ve kaygısız bir ortam yaratmak için kullanılmıştır. Hem açık hem de parlak renklerin, eğlenceli sanat eserlerinin aynı zamanda eklektik aksesuarlarınızın karışımı rahatlamanızı aynı zamanda eğlenmenizi sağlar.

 

 

renkli oturma odası dekorasyonu (2)

Hiçbir şey bir odayı renk sıçraması gibi aydınlatamaz aynı zamanda ev sahibinin kişiliğini yansıtan en iyi yoldur. Bu yüzden gerçekten beğendiğiniz sizi yansıtan parçaları kullanmaktan asla korkmayın. Kendinizi yansıttığını düşündüğünüz parçaları odanızın her yerinde özgürce kullanın.