Pişirme Alanlarınızı Aydınlatacak Renkli Mutfak Önerileri

0
1164
renkli mutfak dekorasyonu

Nötr mutfaklara lafımız yok elbette ama şu günlerde insanlar biraz renge susamış durumda diyebiliriz. Gökkuşağının her tonunda canlı dolaplar, mücevher tonları, yerdeki renkli karolar bir mutfağı cesur, eğlenceli ve dikkat çekici kılar.

Hayallerinizi süsleyen fakat bir türlü cesaret edemediğiniz renk dolu mutfağı dekore etmek için harika önerilerimizle sizlerleyiz. Yazımızı okumaya devam edin.

 

renkli mutfak dekorasyonu

Merhaba sarı! Bu capcanlı mutfakta güneş ışığının bir yansıtmasıymış gibi görünen sarı mutfak dolapları sanki mutfağı aydınlatıyormuş hissi veriyor. Ayrıca mutfağa oldukça modern bir hava da kattığını söylemeden geçmeyelim.

 

renkli mutfak dekorasyonu (2)

Bu beyaz mutfağı tamamen bembeyaz ruhsuz, donuk havasından arındırmak için yapılabilecek en sade ama en şık, en renkli fikir düşünülmüş. Renkli avizeler ve renkli bar tabureleri mutfağı ısıtmış aynı zamanda yeşilin etkisiyle canlılık vermiş durumda.

 

renkli mutfak dekorasyonu (3)

Uçan bir kuş sürüsü içeren bir çimento karolarla sessiz, gri, donuk mutfağa biraz canlılık aynı zamanda farklılık katmış. Buna benzer bir dekorasyon fikrini sizlerde duvar kağıtları vs kullanarak biraz daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

 

renkli mutfak dekorasyonu (4)

Bu renkli kır mutfağında hayran olunacak çok fazla şey var. Zemine renkli karolar kullanarak mutfağa canlılık verilmiş. Aynı zamanda ortadaki kırmızı renkli mutfak adası mutfağa neşeli bir kontrast sağlamış. Dolapların içindeki sarı duvar kağıtları dolapları güzelleştirir.