Renkli Yemek Odaları

0
1328
renkli yemek odası dekorasyonu

renkli yemek odası dekorasyonu

Yemek odası dekoru söz konusu olduğunda işi yapan bir alan yaratmak oldukça basittir. İhtiyacınız olan tek şey büyük bir masa ve bir dizi sandalye ve tabi ki sofra takımlarınızı saklamanız için bir dolap. Bu sezon kendinize yeni bir yemek odası hayal ediyorsanız geleneksel ve alışılmış olanın dışına çıkın ve yemek odası dekorunuzu renkli, hatta merkez parçanız olan masanızı parlak renkli bir modelle değiştirin. Tavus kuşu mavisi, zümrüt yeşili, sıcak pembe tonları yemek odalarını her zamankinden daha farklı hale getiriyor. Geleneksel kahverengi yemek masalarının aksine bu renkli yemek masaları evlere yüksek enerji getiriyor ve aynı zamanda evinize bir kişilik katmış oluyor.

 

 

 

renkli yemek odası dekorasyonu

Pek çok kişinin mavi rengi sevdiği bilinen bir gerçektir. Havalı aynı zamanda klasik, her alanda güzel görünen renk olan mavi herhangi bir parçaya yeni bir boyut getiriyor. Görseldeki lacivert bir masa ve sandalyeler bu yemeği geleneksel bir havadan çıkarıp modern bir görünüm kazandırır. BU dönüşüm yalnızca bir kat boya ile yapılmış. Burada, lacivert bir masa ve sandalyeler bu yemeği gelenekselden moderne alır. Dönüşüm sadece bir kat boya ile gerçekleşir. Mavi tablonuzu, biraz renk kontrastı eklemek için kobalt veya elektrik mavisi gibi eşlik eden bir gölgeyle çevreleyin.

 

 

 

renkli yemek odası dekorasyonu

Bu parlak zümrüt yeşili masa mini mutfağın ihtiyaç duyduğu tüm renkleri içerir. Eşsiz yüzyıl ortalarından kalma modern bacaklar ve ekstra geniş üst kısım yarım düzine arkadaşınızı ve ailenizi kolayca oturabilmesini sağlayacaktır. Renkli lakelere cesur bir giriş yapan yemek masaları arayın. Canlı, parlak kaplama her odada parlayan bir ifade verir.

 

 

 

renkli yemek odası dekorasyonu

 

Şık bir yemek masası için aksesuarları önemseyin. Görseldeki sandalyeler yemek odasına canlı bir etki katmış. Siyah duvar ve siyah parkeler ile döşenmiş bu yemek odasının renkleri adeta parıldıyor.

 

 

 

renkli yemek odası dekorasyonu

Asla bir odada çok fazla pembe bulunmamalı. Tonu eve getirmek istiyorsanız etkili bir yol olarak sıcak pembe bir yemek masası ekleyin. Hızlı bir astar ve biraz sıcak pembe sprey boya ile hayallerinizin sıcak pembe masasını bir saatin altında bir sürede oluşturabilirsiniz.